maszyny czyszczące, myjki ciśnieniowe, odkurzacze przemysłowe - zamów bezpłatną prezentację produktów
Dostawa już od 9,90 PLN
Ponad 1.000 produktów
Szybki kontakt: +48 61 887 92 33      sklep@bhf.com.pl

O firmie

BHF Polska

BHF Polska – profesjonalne maszyny czyszczące i chemia do sprzątania


Od ponad 20 lat zdobywamy doświadczenie i uznanie wśród klientów działając w branży profesjonalnych urządzeń i środków chemicznych do utrzymania czystości na rynku polskim.

Specjalizujemy się w imporcie, dystrybucji, sprzedaży oraz serwisowaniu urządzeń czyszczących oraz profesjonalnych środków do sprzątania zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia producentów znanych marek, którzy dzięki nowoczesnym technologiom i nieustannemu naciskowi na jakość produktów są liderami na rynku.

Jesteśmy dystrybutorami firm i prowadzimy części i serwis w Poznań: Tenzi, Buzil, Kranzle, Ehrle, Santoemma, TTS, Wirbel, Ghibli, , Comac, Lavor, Soteco, Welmax, Tork, Katrin, 

Dodatkowym atutem naszej firmy jest kompetentna i fachowa obsługa doradców i serwisantów wszystkich oferowanych przez nas maszyn oraz urządzeń, służąca pomocą klientom bezpośrednio w miejscu zapotrzebowania.

Wychodząc naprzeciwko Państwa oczekiwaniom cały czas rozwijamy swoje kompetencje i poszerzamy asortyment oferowanych produktów chemicznych, maszyn oraz urządzeń. 

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu – telefonicznego, e-mailowego lub osobistego w siedzibie BHF Polska w Poznaniu.


Zapraszamy do współpracy.
BHF POLSKA
UL. WRZESIŃSKA 6
61-021 POZNAŃ

tel. 61 887 92 33

biuro@bhf.com.pl

Nr: konta PKO BP: 82 1020 4027 0000 1802 0043 6808