maszyny czyszczące, myjki ciśnieniowe, odkurzacze przemysłowe - zamów bezpłatną prezentację produktów
Dostawa już od 9,90 PLN
Ponad 1.000 produktów
Szybki kontakt: +48 61 887 92 33      sklep@bhf.com.pl

Buzil

Buzil

Specjalistyczna chemia — Buzil

Środki chemiczne do czyszczenia powierzchni powinny być nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne. Substancje czynne zawarte w takich preparatach muszą więc być nieszkodliwe dla organizmu człowieka i środowiska, a ich zapach nie może być zbyt intensywny czy drażniący. W wielu branżach wymaga się stosowania profesjonalnych detergentów myjących, które pozbędą się nawet najtrudniejszego do usunięcia brudu. Różnego rodzaju przypalenia oraz zanieczyszczenia powierzchni powodują namnażanie się bakterii, co może skutkować zatruciami, uczuleniami, a niekiedy nawet — zagrożeniem zdrowia i życia. Chemia Buzil, jaką prezentujemy w naszej ofercie, to środki przeznaczone do sprzątania budynków usługowych, biurowych, przetwórczych, a także pozostałych miejsc, gdzie wymagane jest zachowanie szczególnej czystości.

Chemiczne środki Buzil — skuteczne preparaty do czyszczenia

Chemia Buzil to asortyment z najwyższej półki usuwający zabrudzenia, który walczy z drobnoustrojami osadzającymi się na różnych powierzchniach. W zależności od rodzaju brudu albo miejsca wymagającego czyszczenia należy dopasować środek chemiczny tak, aby zwalczył plamy, grzyby, bakterie i wszelkie zabrudzenia. Dostępne w naszym asortymencie środki Buzil to specjalistyczne preparaty, przy pomocy których wyczyścisz powierzchnie płaskie, metalowe, ceramiczne, szklane itp. Znajdziesz tu spryskiwacze do okien, spraye do tablic suchościeralnych, środki do usuwania gumy bądź kleju, silne zmywacze polimerów i wiele innych substancji czyszczących w formie wydajnych koncentratów, co przy odpowiednim stosowaniu znacznie obniża koszty chemii.

Stały rozwój, skrupulatne badania, innowacyjne procesy produkcyjne oraz ponad 100-letnie doświadczenie stanowią fundament sukcesu marki Buzil. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.