maszyny czyszczące, myjki ciśnieniowe, odkurzacze przemysłowe - zamów bezpłatną prezentację produktów
Dostawa już od 9,90 PLN
Ponad 1.000 produktów
Szybki kontakt: +48 61 887 92 33      sklep@bhf.com.pl

Tenzi

Tenzi

Chemia Tenzi — nieskazitelna czystość

Firma Tenzi to uznany na rynku producent chemii czyszczącej, która znalazła szerokie zastosowanie w wielu branżach, w których liczy się wysoka skuteczność używanych środków. Szczególnie chętnie produkty Tenzi wykorzystywane są w branży car detailingu do czyszczenia i nabłyszczania takich elementów jak felgi, kierownice, deski rozdzielcze, kołpaki, a także do nabłyszczania i woskowania lakieru. Asortyment marki obejmuje znacznie więcej detergentów niezbędnych do profesjonalnego czyszczenia powierzchni.

Środki Tenzi w hotelu, biurze oraz miejscach użyteczności publicznej

Wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zachowanie higienicznej, nieskazitelnej czystości, warto wybrać produkty sprawdzonych marek. Tenzi specjalizują się w produkcji chemii czyszczącej idealnej do hoteli, pensjonatów, restauracji czy publicznych toalet. Zaawansowana formuła i niezwykła wydajność sprawiają, że płyny oraz spraye Tenzi cieszą się popularnością wśród Klientów biznesowych oraz indywidualnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kontrahentów przyjmujemy zamówienia zarówno na zakupy hurtowe, jak i detaliczne. Realizujemy sprzedaż online, a także stacjonarną w naszym salonie z siedzibą w Poznaniu.

Jeśli szukasz środków czyszczących, które sprawdzą się w każdych warunkach — wybierz chemię Tenzi z naszej bogatej oferty profesjonalnych detergentów!