Odkurzacz piorący SABRINA

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Santoemma
  • Waga: 12 kg
  • szt.
  • Cena netto: 3 008,00 zł 3 699,84 zł

  Sabrina jest urządzeniem zaprojektowanym szczególnie do czyszczenia małych powierzchni wykładzin dywanowych oraz podłóg twardych. Pomimo niewielkich rozmiarów Sabrina nadaje się do użytku profesjonalnego i jest zalecana do intensywnego stosowania, jak np. wypożyczanie lub sprzątanie małych powierzchni w firmach. Sabrina jest dostarczana z przystawką do dywanów i powierzchni twardych NS270N. Opcjonalnie można używać przystawki do czyszczenia tapicerki i wnętrza samochodów (NS10PN).

  Główne obszary zastosowania: hotele, domy prywatne, biura, sklepy, wypożyczalnie, myjnie, sklepy dywanowe oraz firmy sprzątające. 
   

  Niewielki rozmiar urządzenia w stosunku do pojemności zbiornika.  Urządzenie można bez problemu przewozić nawet małym samochodem.Jednym urządzeniem można czyścić zarówno wykładziny dywanowe jak i powierzchnie twarde. Przejście z funkcji czyszczenia dywanu do czyszczenia podłogi twardej i odwrotnie odbywa się jedynie poprzez przestawienie dźwigni w przystawce. Przystawka wygięta w kształcie litery S, która pozwala na łatwe czyszczenie powierzchni pod stołem czy biurkiem. Ssawa wykonana z odlewu aluminium, praktycznie niezniszczalna. Specjalny kształt ssawy, który skraca czas suszenia powierzchni czyszczonej. Plastikowy i gumowy uchwyt zapobiega ochłodzeniu rąk obsługującego. Wysokość uchwytu jest regulowana w celu zachowania większej ergonomii. Uchwyt pozwala osobie czyszczącej na  manewrowanie przystawką przy użyciu niewielkiego wysiłku. Zawór spryskiwacza zaprojektowany tak, aby uniknąć złamania. Rury ze stali szlachetnej, mocne i odporne na rdzę przez cały okres użytkowania urządzenia. Dające się szybko rozłączyć dysze spryskiwacza, które można zdemontować bez konieczności użycia innych narzędzi. Dysze są bardzo łatwe do czyszczenia.  W połączeniu z opcjonalną przystawką do tapicerki NS270DUST, Sabrina staje się wielofunkcyjnym urządzeniem, które znajduje zastosowanie przy usuwaniu wszelkich zabrudzeń na niewielkich powierzchniach.

  Dane techniczne
  Pojemność zbiornika brudnej wody: 14 litrów
  Pojemność zbiornika czystej wody:
  14 litrów
  Obudowa:
  Wysokiej gęstości polipropylen
  Silnik odkurzacza:
  2 stopniowy
  Moc: 1500 W
  Podciśnienie: 3000 mm H2O
  Maksymalny przepływ powietrza:
  50 l/sek.
  Pompa:
  wibracyjna
  Moc: 70 W
  Maksymalne ciśnienie: 4 bary
  Maksymalny przepływ wody: 1,5 l/min.
  Szerokość przystawki czyszczącej: 270 mm
  Wydajność: 60 m2/h
  Ilość dysz: 1
  Długość przewodu zasilającego: 10 m
  Waga (korpus urządzenia): 12 Kg
  Waga (urządzenie gotowe do pracy): 15 Kg
  Wymiary: 30 x 42 x 53 cm
  Wymiary sprzętu gotowego do pracy: 34 x 53 x 70 cm
  Długość węża: 2,5 m